borsan kablo sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Geleceğimize değer veriyoruz!

Yaşanabilir bir gelecek ve daha yüksek yaşam kalitesi için dünyaya katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu hedefimizi ise müşterilerimiz ve toplum için değer yaratarak ve mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz doğrultusunda belirlediğimiz iş ve  sürdürülebilirlik stratejilerimizi entegre bir şekilde yönetirken, çevresel, etik, sosyal ve ekonomik alanlarda yarattığımız pozitif etki ile tüm paydaşlarımız için daha fazla artı değer yaratmaya gayret ediyoruz. İş planlarımızı ve yeni yatırımlarımızı, sürdürülebilir ekonomik iş modelleri üzerine kurguluyoruz.

Çalışmalarımızla sürdürülebilir etkiler yaratmak için destek verdiğimiz projelerin uzun soluklu olmalarına, toplumsal anlamda fayda üretmelerine ve kalıcı yarar sağlamalarına dikkat ediyoruz.

Borsan Grup yönetim kurulu olarak genç nesillerin eğitimine yaptığımız katkılar ve geliştirdiğimiz eğitim modelleriyle ülkemizin ve dünyanın ihtiyaç duyduğu fikri ve zihni hür gençlerle yarınlarımızı daha yaşanabilir kılmak için çalışıyoruz.

Merkez Fabrika Sıfır Atık Belgemize erişmek için tıklayınız.

Fabrika 1 Sıfır Atık Belgemize erişmek için tıklayınız.