Bu sayfa Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 10. maddesine uygun olarak aydınlatma yükümlülüklerinin yerine getirilmesi için hazırlanmıştır.

Sizin için hazırladığımız aydınlatma metinlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz için hazırladığımız aydınlatma metni için burayı tıklayınız.

İş Ortakları(Hammadde/Malzeme/Makina/Ekipman vb. alım yapılan iş ortaklarımız) için hazırladığımız aydınlatma metni için burayı tıklayınız.

Hizmet aldığımız İş Ortaklarımız için hazırladığımız aydınlatma metni için burayı tıklayınız.

Personellerimiz için hazırladığımız aydınlatma metni için burayı tıklayınız.

Hissedarlar için hazırladığımız aydınlatma metni için burayı tıklayınız.

Kamu personelleri, ziyaretçiler, şirket internet ağına bağlanan kişiler vs. gibi direk ilişkide olmadığımız 3. Şahıslar için hazırladığımız aydınlatma metni için buraya tıklayınız.

Stajyerlerimiz için hazırladığımız aydınlatma metni için buraya tıklayınız.

Kamera aydınlatma metni için buraya tıklayınız.

Yasal Haklarınız:

Veri sahibi olarak 6698 nolu Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11. maddesinde belirtilmiş haklara sahipsiniz. Kanunun 11. maddesini okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Haklarınızı korumak için başvurularınızı kvkk@borsan.com.tr, borsan@hs01.kep.tr veya borsan@hs03.kep.tr adreslerine e-posta göndererek, +90 (362) 266 59 25 no.lu telefonu arayarak, OSB Organize Sanayi Bulvarı No: 40-1 Tekkeköy/SAMSUN adresine posta ile dilekçe göndererek veya elden teslim ederek iletebilirsiniz.

Dilerseniz sizler için hazırladığımız KVKK Talep Formunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Talebiniz bize ulaştıktan sonra en geç 30 gün içerisinde sizlere burada belirtilen kanallardan geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bu işlemler için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Aşağıdaki durumlarda ücret talep etme hakkımız saklıdır.

  1. Dilekçenize vereceğimiz cevabın yazılı olmasını talep ederseniz on sayfaya kadar ücret ödemeniz gerekmemektedir. 10 sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirası işlem ücreti alınabilir.
  2. Başvuruya cevabın CD, DVD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde veri sorumlusu tarafından talep edilebilecek ücret kayıt ortamının maliyetini geçemez.
  3. Uluslararası Kargo ise teslimat istemeniz durumunda kargo masrafını karşılamanız gerekmektedir.

 

Değişiklik ve Güncellemeler:

Yasal mevzuat ve/veya Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikasında bir değişiklik olursa bu Aydınlatma Metninde gerekli değişiklikler yapılacaktır.

 

Yürürlüğe Girdiği Tarih: 01.06.2024

 

Arşiv (Talebinizin olması durumunda eski aydınlatmalarımız paylaşılacaktır.)