KABLODER ile Hizmete Devam

Türkiye’nin önde gelen kablo sanayicilerini çatısı altında toplayan Kablo Sanayicileri Derneği, yeni ismi KABLODER ve yeni logosuyla hizmete devam edecek.

20 üyesi bulunan Kablo Sanayicileri Derneği, 14 Mart 2018 günü Florya Develi Restaurant’da gerçekleşen Genel Kurul Toplantısı’nda alınan karar ile Kabloder ismini aldı. Dernek, Türk kablo sektörüne farklı isim ancak aynı bakış açısı ile hizmet verecek.

HİZMETLER DEVAM EDECEK

Türk kablo sektörünü temsil eden, sektörün gelişmesi, sorunların tespiti ve çözüme ulaştırılması, kalite bilincinin yaygınlaştırılması gibi konularda sektör yararına faaliyetlerde bulunan KABLODER, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türk kablo sektörünün başvuru ve buluşma noktası olan KABLODER, isim değişikliğini takiben web adresini de yeniledi. Bundan böyle www.kabloder.org adresi üzerinden ulaşılabilecek olan KABLODER, sosyal medyada da aktif olarak yer alacak.

DEĞİŞİME AYAK UYDURDUK

Gerçekleşen değişiklik hakkında değerlendirmelerde bulunan Borsan Kablo CEO‘su Mehmet Arbek Akay, “Teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanında. Sürekli değişim ve yenilenme şart. Bizler de bu yeniliği ve değişimi yakından takip ediyoruz, bu değişimin bir sonucu olarak Türk kablo sektörünü temsil eden Kablo Sanayicileri Derneği de bir yenilenmeye gitti ve KABLODER ismini aldı. KABLODER, yeni ismi ve logosuyla, sektör için çalışmalarına hız kesmeden devam edecek” dedi.