Lider marka, fuarda fark yarattı

34 yıllık tecrübesiyle bir dünya markası olan Borsan Grup; Borled markası ile yeni LED aydınlatma ürünlerinin yanı sıra Borsan Cavi ile zayıf akım ve özel tasarım kablo, bakır ve alüminyum iletken kablo ürünleriyle, 17-20 Nisan’da Kiev’de düzenlenen, 12 ülkeden 220’den fazla katılımcının yer aldığı Elcom Ukraine 2018 Fuarı’na katıldı.

 

Stant Yoğun İlgi Gördü

Samsun’da bulunan tesislerde üretilen aydınlatma armatürleri, iç ve dış mekan olmak üzere yaklaşık 300 çeşit ürün sunan Borled, aynı zamanda Türkiye’de LED aydınlatma ürünleri segmentinde 3 yıl üretici garantisi sunan ilk marka olma özelliğini taşıyor. Kaliteli ve modern ürünleriyle her zaman göz dolduran Borsan Grup, Kiev’de düzenlenen ve 4 gün süren Elcom Ukraine 2018 Fuarı’na imza attı. Birbirinden kaliteli ürünlerin yer aldığı stant, yoğun ilgi gördü.

 

Ülkemizi Tanıtıyoruz

Fuarda Türkiye’yi güçlü bir şekilde temsil ettiklerini dile getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “Dünyanın dev teknoloji markalarının da yer aldığı bu uluslararası fuarla, yeni ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturduk. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelen ziyaretçilere sadece Borsan Grup’u ve Samsun’u değil, ülkemizi de en iyi şekilde tanıtmanın gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.