Kablo Sanayicileri Derneği Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i ziyaret etti, kablo fabrikalarını gezdi.

Kablo Sanayicileri Derneği (KABLODER) Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan kablo fabrikalarını gezdi ve “Borsan’ın üç farklı kablo üretimiyle Türkiye’nin önemli bir değeri olduğunu” söyledi.

 

 

 

 

 

 

KABLO-DER Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i ziyaret etti. Borsan A.Ş. CEO’su Arbek Akay’ın da eşliğinde fabrikalarda incelemelerde bulundu. Aydoğdu, Borsan’un bakır ve alüminyum kablonun yanı sıra zayıf akım kablo üretimini de bir arada gerçekleştiren tek işletme olduğunu ve bunun da Türkiye için önemli bir değer taşıdığını söyledi. Kablo-Der Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i kutladı.

Bu arada, Adnan Ölmez de KABLODER Başkanı Erkan Aydoğdu’yu Samsun’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Sektörde sorunların çözümünün yanı sıra KABLO-DER, ilgili kurum ve kuruluşlar ile aramızda bir köpyrü oluşturuyor” dedi.