Мы несем энергию во все точки мира.

Borsan Cable — восходящая звезда Турции на мировом рынке с 1984.

  • Видение

    Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, ürünler geliştirip; en yüksek standartta üretmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, müşterilerimize, bayilerimize, iş ortaklarımıza, çevremize ve şirket ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli kılmak ve belirgin biçimde artırmak.

  • Миссия

    Uzmanlık alanlarımızı genişleterek bulunduğumuz sektörlerde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak, muhtemel gereksinimleri önceden görerek ürün ve çözüm geliştirmek.

  • Политика качества

    Modern teknolojiyi kullanarak dünya standartlarındaki entegre üretim tesislerinde konusunda uzman ve yetkin personeliyle “Kablo ve Elektrik Malzemesi” üretimi gerçekleştirmek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak, ülke ekonomisine sağladığı katkıyla bir dünya markası olmak ve bu hedefe koşarken kalite yönetim sisteminin tüm şartlarına uymak, sorumluluk ve mutluluğu paylaşmak firmamızın genel politikasıdır.

Сертификаты качества и системные документы

Перейти по ссылке для изучения сертификатов качества.

ОБРАЩЕНИЯ ГЛАВЫ СОВЕТА ДИРЕКТОРОВ:

Дорогие Коллеги, Клиенты, Партнеры;

Более 30 лет мы инвестировали наши средства в разные сферы деятельности и в каждой сфере добивались колоссальных успехов, тем самым имея возможность писать важную историю существования, что доставляет нам радость. Мы дошли до этих дней благодаря нашей решительности, нашему трудолюбию, нашей энергии, трудовой морали и этическим ценностям.

Несмотря на очевидные достижения, мы и дальше будем создавать новые ценности и расти вместе с коллегами, клиентами и партнерами, не изменяя своим принципам.

Мы безостановочно продолжаем инвестировать средства в существующие компании и работать над повышением мощности и способности наших компаний. Благодаря инвестициям в 2013 году Borsan увеличил мощность на 30%, Yılka Kablo на 45%, Borpanel Mobilya на 50%. С этими инвестициями мы повысили обозначенный оборот на 2014 год с 500 миллионов до 550 миллионов турецких лир.

Хочу выразить свою благодарность всем коллегам, партнерам и клиентам, которые нам доверяют и верят в нас.

С уважением,

Adnan ÖLMEZ

Глава Совета Директоров

Firma Profili

Birbirinden farklı sektörlerde 15 şirket ile faaliyet gösteren, bünyesinde 2000 ’den fazla personeli istihdam eden Borsan Grup’a bağlı olan Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San ve Tic. A.Ş. 1984 yılında kurulmuştur. Borsan, kurulduğu günden bu güne, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren “DENEYİM’’li ve uzman kadrosu, yaptığı titiz Ar-Ge çalışmaları ve benimsediği ‘’YENİLİK’’çi vizyonu ile sektöründe ‘’FARK’’ yaratmış, ‘’TEKNOLOJİ’’nin en son imkanlarını kullanarak yaptığı dünya standartlarındaki üretimi ve hizmet kalitesi ile Türkiye ve dünyada sektörünün ‘’LİDER’’ markalarından biri olmuştur.

Bugün, Türkiye’de üç ayrı dalda aynı marka altında üretim yapabilen tek firma olan Borsan, Türkiye’nin en büyük kablo üreticilerinden biri olmakla beraber, aydınlatma ürünleri, tesisat malzemeleri ve grup priz üretimini de kendi fabrikalarında entegre bir şekilde gerçekleştirmektedir. Borsan, aylık 1.200 ton Bakır Ergitme Kapasitesi, 1000 ton Bakır Tel İşleme Kapasitesi ile Bakır İletkenli Enerji Kabloları, Halojensiz Kablolar, Yeni Nesil FE 180 Kablolar, Zayıf Akım Kabloları, Bakır Tel ve PVC Granül Üretimini Samsun’da bulunan 30.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Borsan, aylık 2.000 ton Alüminyum Ergitme Kapasitesi ile Alüminyum İletkenli Yeraltı Enerji Kabloları, İzolasyonlu ve İzolasyonsuz Havai Hat Kabloları, Tam Alüminyum İletkenleri, Çelik Özlü Alüminyum İletkenleri, Alüminyum Tel ve PVC üretimini Gebze’de bulunan 16.000 metrekare kapalı 14.000 metrekare açık alana sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Ulusal ve uluslararası tüm kalite belgelerine sahip olan Borsan ’da ‘’Sürdürülebilir Standart Kalite’’ ön plandadır. Tüm ürünlerin elektrik, mekanik, kimyasal ve yangına dayanıklılık testleri, uzman ekibin kontrolünde Borsan laboratuvarlarında en modern cihazlarla yapılmaktadır.

Borsan, üretiminin yüzde 50 ’den fazlasını 4 kıtada 65 ’den fazla ülkeye ihraç etmekte, Türkiye’de 7 Bölge Müdürlüğü ile 81 ilde hizmet vermektedir. Ukrayna’da bulunan şirketleri ile de tüm Ukrayna geneline satış yapmaktadır. Borsan, kalitesiyle fark yaratan, stratejik yatırımlarıyla güvenle büyüyen, geleceğe gururla taşınan lider marka olmaya daima devam edecektir.

История Borsan Kablo

[tm-timeline layout=»2″ visible-items=»3″ date-format=»7″ tag=»ru» anchors=»false» order=»ASC»]