UL Standardına Uygun Kablolar

Teklif iste

UL AWM (Appliance Wiring Material) Stilleri Ne Anlama Gelir?

UL AWM stilleri bir çok kablo yapısını kapsayan oldukça geniş bir “cihaz kablolama materyalleri” kategorisidir. Underwriters Laboratory (UL) AWM stilleri üreticilerin objektif ve güvenilir bir şekilde uygunluk göstermesini sağlarken, binlerce OEM’in daha güvenli, uyumlu ürünler tedarik etmesini sağlar.

UL, ürünleri sertifikalandıran bir test ve denetleme kuruluşudur. UL, onaylanan her AWM yapısı için farklı bir stil numarası atar ve kesit aralığı, yalıtım malzemesi, sıcaklık derecesi ve voltaj derecesi gibi birkaç özelliği listeleyen bir stil sayfası oluşturur. Her stil, ürünün UL’in değerlendirmesine göre genel kullanımın alanını gösterir.

Uygun UL Stili Nasıl Bulunur?

UL, iQ ™ web sitesinde (iq.ul.com/awm) kullanıcıların AWM kabloları hakkında bir çok bilgiye ulaşmasını sağlayan kullanışlı bir araca sahiptir. Parametrik arama, özel kullanım gereksinimlerini karşılayan bir kabloyu aramanın en kolay yoludur. Voltaj, çalışma sıcaklığı, iletken tipi, kesit, yalıtım malzemeleri, temel kullanım alanı, alev dayanımı, halojensizlik, yağ dayanımı vb. özelliklere göre AWM stillerini arayabilir size uygun kabloyu bulabilirsiniz.

Ayrıca “Companies for a Style” kısmından ülkere ve şirketlere göre arama yaparak belli bir stil için size en yakın onaylı tedarikçiyi bulabilirsiniz. Borsan Kablo, 97 AWM Stiliyle en çok onaya sahip olan yerli üreticilerden biridir.

Borsan Kablo Tek Damarlı, Termoplastik İzoleli AWM Stilleri

Borsan Kablo Çok Damarlı, Termoplastik İzoleli AWM Stilleri