4 kıtada 75’ten fazla ülkeyi kapsayan geniş bir coğrafyaya ihracat gerçekleştirdiğimiz ve 2018 yılında 237 milyon TL düzeyine ulaşan ihracatımızı daha da ileriye taşımak; üretimimizin ihracata yönlendirilen payını yüzde 65-70’ler seviyesine çekmek hedefimiz çerçevesinde, yurt dışı odaklı tanıtım çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mart ayı içerisinde, iki hafta ara ile, kendi alanında Orta Doğu ve Avrupa’nın en önemli sektörel buluşmaları arasında gösterilen iki fuarda, şirketimizi ve ülkemizi gurur ve heyecanla temsil edeceğiz.

Mart Başı Orta Doğu’dayız

5 – 7 Mart tarihleri arasında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşecek 44. Middle East Electricity fuarında olacağız. Borsan Kablo, Yılka, Borsan Cavi ve Borled markalarımızla katılacağımız bu fuarda, bakır ve alüminyum kablo, bakır ve alüminyum iletkenler, zayıf akım ve özel tasarım kablo, LED ve aydınlatma ürünlerimizi H7 salonunda yer alan E11 nolu standımızda sergileyeceğiz.

12 yıldır düzenli bir şekilde katıldığımız bu fuar, Suudi Arabistan ve Libya gibi Orta Doğu / Afrika pazarından ülkelerin olduğu gibi, Fransa, İngiltere gibi Avrupa ülkelerinin de ilgi odağını oluşturuyor. Fuarda özellikle ilgi çeken ürünler arasında, yangına dayanıklı kablolar, sinyal ve kumanda kabloları, özel kablolar, alüminyum kablolar, 0.6 – 1 kV enerji ve tesisat kabloları yer alıyor. Bu fuardan temel beklentimiz, Orta Doğu ülkeleri ile ilişkilerimizi güçlendirmek ve güçlü olduğumuz ülkelerde pazar payımızı artırmak. Aynı zamanda, özellikle Avrupa’da yeni pazarlara açılmak, yeni müşteri elde etmek, ürün ve marka bilinirliğimizi artırmak da hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Mart Sonu Avrupa’dayız

19 – 22 Mart tarihleri arasında ise, ilk kez katılım göstereceğimiz AMPER 2019 27th International Trade Fair Of Electrotechnics, Energetics, Automation, Communication, Lighting and Security Technologies fuarı için Çekya’nın Brno kentinde olacağız. Yine Borsan Kablo, Yılka, Borsan Cavi ve Borled markalarımızla katılacağımız bu fuarda, P salonunda, P 3.05 nolu standımızda bakır ve alüminyum kablolar, zayıf akım ve özel tasarım kablolar, LED aydınlatma ürünlerimizi sergileyeceğiz.

27 yıldır düzenlenen bu fuar, başta Çekya, Almanya, Avusturya, Macaristan, Hollanda, İngiltere, Fransa, İtalya, Sırbistan, Slovenya, Hırvatistan olmak üzere, Avrupa’nın gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerinin büyük ilgisini çekiyor. Buralardaki fırsatları değerlendirmek, yeni pazarlar oluşturmak, yeni müşteriler bulmak, ürün ve marka bilinirliğimizi artırmak hedefiyle katılacağımız fuarda, sinyal ve kumanda kabloları, özel kablolar, alüminyum kablolar, 0.6 – 1 kV enerji ve tesisat kabloları, özellikle ilgi gören ürünler arasında yer alıyor.